Астана қаласы әкімдігінің «Ілияс Есенберлин атындағы №67 гимназия» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Директорға сұрақ қою

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ОЛИМПИАДАДА ОЗА ШАПҚАН ДҮЛДҮЛ ҚЫЗ

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ОЛИМПИАДАДА ОЗА ШАПҚАН ДҮЛДҮЛ ҚЫЗ!

Түркияның Стамбұл қаласында орналасқан Kadir Has университетінің ішкі грантына шетелдік талапкерлер арасында жыл сайын ұйымдастырылатын халықаралық онлайн олимпиадада Астана қаласы әкімдігінің «Ілияс Есенберлин атындағы № 67 гимназия» ШЖҚ МКК-ның 11-сынып оқушысы Жанжігіт Аңсаған оза шапты.

Екі кезеңнен тұратын білім сайысында мыңнан суырылып мәреге жеткен 22 талапкердің арасында 2-орыннан көрінген оқушымыз аталған жоғары оқу орнының 75% жеңілдігін жеңіп алды. Бұл айтулы жетістікке мұрындық болған Қазақстандағы университет өкілі, орталығы Ақтау қаласында орналасқан «Compass Education» ұжымы мен оның басшысы Кульжабаева Айжан ханымға, Kadir Has университетінің басшылығына және ғылыми жетекшілік атқарған Мунбаев Нұрлан Сәрсенбайұлына алғыс білдіреміз. Олимпиаданы ұйымдастыруда көрсеткен қолдауы үшін Kadir Has университетінің және «Compass Education» ұйымының арнайы алғыс хатымен гимназия директоры Абдраманова Гульжанат Асановна және директордың оқу жөніндегі орынбасары Боданов Аманкелді Нұрланұлы марапатталды. Аңсағанға гимназия ұжымы әрі ұстаздары атынан биік белестерді бағындыра беруін тілейміз.

Серіктестік байланысты одан әрі арттыру мақсатында Аңсаған салған ізгі жолды жалғастыру үшін гимназия мен университет арасында тығыз дипломатиялық байланыс орнату келіссөздері жүргізіліп жатыр. Гимназиямыз Астана қаласында ірі тілдер орталығына айналып, шетелдік жоғары оқу орындарына алтын көпір орнататын мүмкіндікті ашуды жоспарлап отыр.

Талапкерлер, бізден жағымды жаңалық күтіңіздер!

НА МЕЖДУНАРОДНОЙ ОЛИМПИАДЕ ЛУЧШАЯ ИЗ ЛУЧШИХ!

На ежегодной международной онлайн-олимпиаде среди иностранных абитуриентов на внутренний грант университета Kadir Has в Стамбуле, Турция, достигла высоких результатов и стала лучше остальных, ученица 11 класса ГКП на ПХВ «гимназия № 67 имени Ильяса Есенберлина» акимата города Астаны Жанигит Ансаган.

Среди 22 абитуриентов, прошедших на второй этап, наша ученица Ансаган заняла 2-е место и завоевала 75% скидку в данном вузе. Выражаем благодарность представителю университета в Казахстане, коллективу «Compass Education» с центром в г. Актау и его руководителю г-же Кульжабаевой Айжан, руководству университета Kadir Has и научному руководителю Мунбаеву Нурлану Сарсенбаевичу. За поддержку в организации Олимпиады специальным благодарственным письмом университета Kadir Has и организации «Compass Education " награждены директор гимназии Абдраманова Гульжанат Асановна и заместитель директора по обучению Боданов Аманкельды Нурланович.

От имени коллектива и учителей гимназии желаем Ансаган продолжать покорять высокие вершины. В целях дальнейшего наращивания партнерских связей ведутся переговоры по установлению тесных дипломатических связей между гимназией и университетом для продолжения доброго сотрудничества. Наша гимназия планирует стать крупным языковым центром в Астане и установить Золотой мост для иностранных вузов.

Абитуриенты, ждите от нас приятных новостей!

A SMART GIRL WHO WON THE INTERNATIONAL OLYMPIAD

Zhanzhigit Ansagan, 11th grade student of Gymnasium No. 67 named after Ilyas Esenberlin" of the Mayor's Office of Astana, became the winner of the internal grant of the University of Kadyr Khas, located in Istanbul, Turkey, in the international online Olympiad, held annually among foreign applicants.

Among the 22 applicants who reached the finish line in a two-stage educational competition, our student won a 75% discount from the specified university. We would like to thank Ms. Aizhan Kulzhabayeva, the University Representative in Kazakhstan, the Aktau-based Compass Education team and its leader, the management of Kadir Has University, and Nurlan Sarsenbayuly Munbaev, who was the Academic Supervisor who spearheaded this outstanding success. For support in organizing the Olympiad, the director of the gymnasium Abdramanova Gulzhanat Asanovna and the deputy director Bodanov Amankeldy Nurlanuly were awarded a special letter of thanks from Kadyr Khas University and Compass Education. On behalf of the gymnasium staff and teachers, we wish Ansagan to continue to achieve great heights. In order to further build partnerships, negotiations are underway to establish close diplomatic relations between the gymnasium and the university in order to continue the good path laid by Ansagan. Our gymnasium plans to become a major language center in Astana and open a golden bridge to foreign higher education institutions.

Applicants, expect good news from us!

WhatsApp Image 2023-03-27 at 19.13.37 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-03-27 at 19.13.35.jpeg